Informujeme občany, že Obec Přišimasy získala dotaci

z Programu rozvoje venkova s název projektu Dětské hřiště jako součást víceúčelového sportovního areálu v Přišimasech.
Tato žádost byla zpracovaná a podaná p. Ciniburským za honorář již loni, Bohužel jsme pro velký počet žadatelů skončili jako náhradníci. Z tohoto důvodu jsme se znovu letos pokusili o získání dotace. Více informací naleznete v levé liště ve složce "Fotbalové hřiště"

Předkládaný projekt obsahuje vybudování dětského hřiště jako součást připravovaného víceúčelového sportovního areálu v Přišimasech. Realizace projektu se skládá z provedení nezbytných terénních úprav, vybudování zpevněné plochy pod dětských hřištěm, osazení bezpečnostních venkovních gumoplastových dlaždic, osazení dětských prvků a oplocení dětského hřiště.

Herní plocha bude splňovat veškeré standardy nutné k provozu dětského hřiště. Poskytne dětem prostor pro hru a zábavu během pracovních dnů i víkendů, zajistí také zázemí pro děti v době konání tréninků a zápasů, které hojně navštěvují celé rodiny. Prostor bude oplocen a bude tedy zabráněno pronikání zvířectva na dětské herní prvky. Samotné hřiště bude volně přístupné a pobyt na hřišti se bude řídit provozním řádem.

Návrh řešení dětského hřiště

Návrh řešení celého areálu